Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym
dla Wrocławia-Fabrycznej Michał Kaczan Kancelaria Komornicza nr XXV we Wrocławiu

Zgodnie z art. 8 ust. 5 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o komornikach sądowych i egzekucji, wierzyciel ma prawo wyboru komornika na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, z wyjątkiem spraw o egzekucję z nieruchomości oraz spraw, w których przepisy o egzekucji z nieruchomości stosuje się odpowiednio.

Wierzyciel, dokonując wyboru komornika, składa wraz z wnioskiem o wszczęcie egzekucji oświadczenie na piśmie, że korzysta z prawa wyboru komornika.

REJON

Psie Pole, Kowale, Swojczyce, Strachocin, Wojnów, Pawłowice, Sołtysowice, Karłowice, Różanka, Kleczków , Polanowice, Widawa, Świniary, Lipa Piotrowska, Osobowice, Rędzin, Pracze Odrzańskie, Maślice, Pilczyce, Kozanów, Popowice, Gądów, Kuźniki, Nowy Dwór, Leśnica, Muchobór Wielki, Muchobór Mały, Gajowice, Grabiszyn, Grabiszynek, Oporów, Żerniki, Jerzmanowo, Jarnołtów, Strachowice.

WYKAZ ULIC

A

ADAMCZEWSKICH HELENY I LUDWIKA
ADAMIECKIEGO KAROLA
ADMIRALSKA
ALTANOWA
AŁUNOWA
AMARANTOWA
ANANASOWA
ANCZYCA WŁADYSŁAWA
ANGIELSKA
ANIELEWICZA PL. MORDECHAJA
APTEKARSKA
ARCHEOLOGÓW
ARCTOWSKIEGO HENRYKA
ARMII LUDOWEJ
ARTYLERYJSKA
ASNYKA ADAMA
AUGUSTOWSKA
AUSTRALIJSKA
AWICENNY IBN SINY
AZALIOWA

B

BABIMOJSKA
BACZYŃSKIEGO KRZYSZTOFA KAMILA
BADURY JERZEGO
BAGATELA
BAJANA JERZEGO
BALONOWA
BALZAKA HONORIUSZA
BAŁKAŃSKA
BAŁTYCKA
BARCZEWSKA
BARTNICZA
BARWINKOWA
BATOREGO STEFANA
BAZALTOWA
BAŻANCIA
BEDNARSKA
BELGIJSKA
BELGRADZKA
BENIOWSKIEGO MAURYCEGO
BERBERYSOWA
BERENTA WACŁAWA
BERLINGA ZYGMUNTA GEN.
BESKIDZKA
BETONOWA
BEZPIECZNA
BEŻOWA
BĘDKOWSKA
BIAŁA
BIAŁODRZEWNA
BIAŁOGARDZKA
BIAŁORUSKA
BIAŁOSTOCKA
BIAŁOWIESKA
BIAŁY KĄT
BIAŁYCH GO¬DZIKÓW
BIERUTOWSKA
BIESZCZADZKA
BLACHARSKA
BLIŹNIACZA
BŁAWATNA
BŁĘKITNA
BŁOTNA
BOBRZA
BOBRZAŃSKA
BOCHEŃSKA
BOCIANIA
BOGUSZEWSKIEJ HELENY
BOGUSZOWSKA
BOJANOWSKA
BOLKOWSKA
BOMBARDIERSKA
BOŃCZYKA NORBERTA KS.
BORA-KOMOROWSKIEGO TADEUSZA GEN.
BOYA-ŻELEŃSKIEGO TADEUSZA ALEJA
BRANIEWSKA
BRATKOWA
BRATYSŁAWSKA
BRĄZOWA
BRODNICKA
BRODZIŃSKIEGO KAZIMIERZA
BRODZKA
BRONIEWSKIEGO WŁADYSŁAWA
BROWARNA
BRÜCKNERA ALEKSANDRA ALEJA
BRYNICKA
BRZECHWY JANA
BRZEZIŃSKA
BUCZACKA
BUDOWLANA
BUDZISZYŃSKA
BUJNA
BUKOWA
BUKOWICKA
BUKOWSKIEGO MARCINA
BUŁGARSKA
BUSKA
BYCZYŃSKA
BYDGOSKA
BYSTRA
BYSTRZYCKA
BYTOWSKA
BZOWA
BZOWY PL.

C

CABAJA ROMUALDA
CEGLANA
CELTYCKA
CEMENTOWA
CEREKWICKA
CESARZOWICKA
CHABROWA
CHAŁUPNICZA
CHARKOWSKA
CHEŁMSKA
CHĘCIŃSKA
CHŁOPSKA
CHMIELARSKA
CHMIELNA
CHOBIEŃSKA
CHOCIEBUSKA
CHOCIMSKA
CHODKIEWICZA JANA KAROLA
CHOLEWKARSKA
CHORWACKA
CHRZANOWSKIEGO IGNACEGO
CHWAŁKOWSKA
CIECHOCIŃSKA
CIEPLICKA
CIESIELSKI PL.
CIESLIKOWSKIEGO JERZEGO
CMENTARNA
CUKIERNICZA
CYNOWA
CYTRYNOWA
CZAJCZA
CZAJKOWSKIEGO PIOTRA
CZERWONYCH MAKÓW
CZESKA
CZĘSTOCHOWSKA
CZORSZTYŃSKA
CZYTANKOWA
ĆWICZEBNA

D

DALIMIRA
DALIOWA
DANIŁOWSKIEGO GUSTAWA PLAC
DARŁOWSKA
DARWINA KAROLA
DĄBROWSKIEJ MARII
DĄBRÓWKI
DEDALA BULW.
DEKARSKA
DESANTOWA
DĘBICKIEGO ZDZISŁAWA
DŁUGOSZA JANA
DŁUTOWA
DOBRACKIEGO MACIEJA
DOBROSZYCKA
DOBRZAŃSKA
DOJAZD
DOKERSKA
DOLNOBRZESKA
DOŁĘGI-MOSTOWICZA TADEUSZA
DOMASŁAWSKA
DOMEYKI IGNACEGO
DROBUTA JANA
DROGOSŁAWICKA
DROHOBYCKA
DRZEWIECKIEGO STEFANA
DRZYMAŁY MICHAŁA
DUBROWNICKA
DUŃSKA
DWORSKA
DYGASIŃSKIEGO ADOLFA
DYGATA STANISŁAWA
DZIADOSZAŃSKA
DZIAŁDOWSKA
DZIARSKA
DZIELNA
DZIELNICOWA
DZIERŻONIA JANA
DZIERŻONIA KS. JANA
DZIWNOWSKA
DŹWIRZYŃSKA

E

EKONOMICZNA
ELBLĄSKA
ELEMENTARZOWA
ELUARDA PAWŁA
EŁCKA
ESTAKADA GĄDOWIANKA
ESTOŃSKA
ETNOGRAFÓW

F

FABRYCZNA FALSKIEGO MARIANA FALZMANNA MICHAŁA TADEUSZA FARNA FEICHTA KS. HIERONIMA FILOMATÓW FIOLETOWA FIOŁKOWA FLISACKA /DROGA ELEKTROCIEPŁOWNI/ FOLWARCZNA FORSYCJOWA FORTECZNA FORTOWA FRANCUSKA FRANKI IWANA FROMBORSKA FRYZJERSKA

G

G GAGARINA JURIJA GAJOWICKA OD NUMERU 109 DO NUMERU 119
GAJOWICKA OD NUMERU 123 DO NUMERU 137
GAJOWICKA OD NUMERU 145 DO NUMERU 161
GAJOWICKA OD NUMERU 181 DO NUMERU 197
GALLA ANONIMA
GAŁOWSKA
GĄDOWSKA
GĄSIOROWSKIEGO WACŁAWA
GDACJUSZA ADAMA
GĘSIA
GIELNIAKA JÓZEFA
GIEŁDOWA
GIMNAZJALNA
GIŻYCKA
GIŻYCKIEGO KAMILA
GŁÓWNA
GŁUSZYCKA
GMINNA
GODLEWSKIEGO ALEKSANDRA
GOŁĘBIA
GOŁĘŻYCKA
GOŁNOWSKA
GOMBROWICZA WITOLDA
GORLICKA
GOSPODARSKA
GOSTYŃSKA
GOSZCZYŃSKIEGO SEWERYNA
GÓRECKA
GÓRNICZA
GÓROWSKA
GRABISZYŃSKA OD NUMERU 126 DO NUMERU 130
GRABISZYŃSKA OD NUMERU 132 DO NUMERU 170
GRABISZYŃSKA OD NUMERU 133 DO NUMERU 141
GRABISZYŃSKA OD NUMERU 143 DO NUMERU 147
GRABISZYŃSKA OD NUMERU 149 DO NUMERU 287
GRABISZYŃSKA OD NUMERU 172 DO NUMERU 214
GRABISZYŃSKA OD NUMERU 216 DO NUMERU 234
GRABISZYŃSKA OD NUMERU 289 DO NUMERU 307
GRABISZYŃSKA OD NUMERU 309 DO NUMERU 309
GRABISZYŃSKA OD NUMERU 311 DO NUMERU 345
GRABISZYŃSKA OD NUMERU 82 DO NUMERU 84
GRABISZYŃSKA OD NUMERU 86 DO NUMERU 86
GRABISZYŃSKA OD NUMERU 88 DO NUMERU 124
GRABISZYŃSKA OD NUMERU 99 DO NUMERU 131
GRABOWA
GRANATOWA
GRANICZNA
GRAWERSKA
GRECKA
GRENADIERSKA
GROBLA KOZANOWSKA
GROBLA ŁANIEWSKA
GROCHOWA
GROCHOWIAKA STANISŁAWA
GRODECKA
GROMADZKA
GRUDZIĄDZKA
GRUSZOWA
GRYBOWSKA
GRYCZANA
GRZYBOWA
GUBIŃSKA
GWARECKA
GWIZDANOWSKA

H

HALLERA AL. GEN. JÓZEFA OD NUMERU 31 DO NUMERU 159
HALLERA AL. GEN. JÓZEFA OD NUMERU 40 DO NUMERU 176
HARCERSKA
HEBLARSKA
HELSKA
HERMANOWSKA
HETMAŃSKA
HISZPAŃSKA
HŁASKI MARKA
HODOWLANA
HOKEISTÓW
HOLENDERSKA
HORBACZEWSKIEGO EUGENIUSZA
HOŻA
HUBERTA SW.
HUSYCKA
HUTNICZA
HYNKA FRANCISZKA

 

I

IDZIKOWSKIEGO LUDWIKA
IGLASTA
IGNUTA PIOTRA
IKARA BULW.
IŁAWSKA
INFLANCKA
INSPEKTOWA
INŻYNIERSKA
IRKUCKA
IRYSOWA
IWONICKA

J

JAGIELLOŃSKA
JAGNIĄTKOWSKA
JAJCZARSKA
JAKSONOWICKA
JANA III SOBIESKIEGO ALEJA
JANOWICKA
JANOWSKA
JARNOŁTOWSKA
JAROCIŃSKA
JASIELSKA
JASIŃSKIEJ ANNY
JASKÓŁCZA
JASKOWICKA
JAWORSKA
JELENIA
JELENIOGÓRSKA
JEMIOŁOWA
JERZMANOWSKA
JESIENNICKA
JEZIOROWA
JEŻOWSKA
JĘDRZEJOWSKA
JORDANOWSKA
JÓZEFA GIELNIAKA
JUBILERSKA
JUGOSŁOWIAŃSKA
JUNACKA
JURIJA GAGARINA
JUSZCZAKA FRANCISZKA
JUTROSIŃSKA
JUTRZENKI
JUTRZENKI OD NUMERU 74 DO NUMERU 76
JUTRZENKI OD NUMERU 82

K

KACZEŃCOWA
KADŁUBKA WINCENTEGO
KAJAKARZY
KALETNICZAv KALISKI PL.
KAMIENNOGÓRSKA
KAMIEŃSKIEGO HENRYKA MICHAŁA
KANADYJSKA
KANONIERSKA ALEJA
KAPLICZNA
KARCZEMNA
KARMELKOWA OD NUMERU 2 DO NUMERU 70
KARMELKOWA OD NUMERU 5 DO NUMERU 27
KARPACKA
KARPIŃSKIEGO FRANCISZKA
KASPROWICZA JANA ALEJA
KASZTELAŃSKA
KĄCKA
KĄTOWA
KETLINGA
KĘPIŃSKA
KĘTRZYŃSKA
KIELECKA
KIEŁCZOWSKA
KIEMLICZÓW KLACZKI JULIANA
KLECIŃSKA
KLECZKOWSKA
KLONOWA
KŁOSNA
KŁODNICKA
KŁOKOCZYCKA
KMICICAANDRZEJA
KMIECA
KMINKOWA
KNASTERA BRONISŁAWA
KNIGNICKA
KNOTA ANTONIEGO
KOCIERZYŃSKA
KOSNEGO AUGUSTYNA
KOCHA ROBERTA
KOKOSOWA
KOLBUSZOWSKA
KOLISTA
KOŁOBRZESKA
KOŁODZIEJSKA
KOMEŃSKIEGO JANA AMOSA
KOMINIARSKA
KOMOROWSKA
KONIŃSKA
KONOPNICKIEJ MARII
KONRADA WALLENRODA
KONWALIOWA
KOŃCOWA
KOPAŃSKIEGO STANISŁAWA GEN.
KORDECKIEGO AUGUSTYNA KS.
KORDIANA
KORZENIOWSKIEGO CONRADA WYBRZEŻE
KORZEŃSKA
KOSIDOWSKIEGO ZENONA
KOSMONAUTÓW
KOSSAK-SZCZUCKIEJ ZOFII
KOSZALIŃSKA
KOSZAROWA
KOSZYKARSKA
KOSZYKARZY
KOSCIAŃSKA
KOTWICZNA
KOWALSKA
KOWALSKIEGO JERZEGO
KOWIEŃSKA
KOZANOWSKA
KOZIA
KRASICKIEGO IGNACEGO BP.
KRASZEWSKIEGO JÓZEFA IGNACEGO
KRESOWA
KRESLARSKA
KRĘPICKA
KROSNIEŃSKA
KROKUSOWA
KROMERA MARCINA ALEJA
KROTOSZYŃSKA
KRÓLEWIECKA
KRÓLEWSKA
KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI
KRUCZA OD NUMERU 39 DO NUMERU 91
KRUCZA OD NUMERU 70 DO NUMERU 142
KRUCZKOWSKIEGO LEONA
KRUSZCOWA
KRZELOWSKA
KRZEMIENIECKA
KRZESZOWSKA
KRZYWOUSTEGO BOLESŁAWA
KRZYŻANOWICKA
KRZYŻOWSKA
KSIĘGARSKA
KSIĘGOWA
KSIĘŻYCOWA
KUJBYSZEWSKA
KUKUŁCZA
KULIGOWSKIEGO KAZIMIERZA
KUNICKIEGO STANISŁAWA
KUPIECKA
KUROPATWIA
KURSKA
KWASNA
KWIATOWA
KWIDZYŃSKA
KWISKA

L

LAKIERNICZA
LATAWCOWA
LAZUROWA
LESMIANA BOLESŁAWA
LESNA
LECHITÓW
LEGNICKA OD NUMERU 45 DO NUMERU 55
LEGNICKA OD NUMERU 52 DO NUMERU 162
LEKARSKA
LEKCYJNA
LENARTOWICZA TEOFILA
LESKA
LESZCZYNOWA
LEWA
LI¦CIASTA
LIDZBARSKA
LIGOCKA
LILIOWA LIMANOWSKA
LINDEGO SAMUELA BOGUMIŁA
LIOŃSKA
LIPSKA
LISICKA
LITEWSKA
LOTNICZA
LUBELSKA
LUBLAŃSKA
LUBSKA
LUBUSKA OD NUMERU 111 DO NUMERU 115
LUBUSKA OD NUMERU 54 DO NUMERU 84
LUDOWA
LUTYCKA
LUTYŃSKA
LWOWSKA

Ł

ŁANIEWSKA
ŁASKA
ŁĄCZNA
ŁĄKA MAZURSKA
ŁOPIANOWA
ŁOSIŃSKA
ŁOSOSIOWICKA
ŁUCZNIKÓW
ŁUGOWA
ŁUGOWIŃSKA
ŁUKOWA
ŁUKOWSKA
ŁUŻYCKA
ŁYŻWIARZY

M

MASLICKA
MACEDOŃSKA
MAGAZYNIERSKA
MAJAKOWSKIEGO WŁODZIMIERZA
MAJCHRA ALOJZEGO
MAKOWA
MAKUSZYŃSKIEGO KORNELA
MALBORSKA
MALCZYCKA
MALECZYŃSKICH EWY I KAROLA
MALWOWA
MAŁOMICKA
MAŁOPANEWSKA
MAŁOPOLSKA
MAŁOSZYŃSKA
MANDARYNKOWA
MANGANOWA
MARCZEWSKIEGO EDWARDA
MARKOWSKIEGO ZYGMUNTA
MARSZOWICKA
MARYNARSKA
MASZTOWA
MAZEPY
MĄCZNA
MECHANIKÓW
MEISSNERA JANUSZA
MELIORANCKA
METALOWCÓW
MEWIA
MĘCIŃSKIEGO WOJCIECHA
MICHELETA EDMONDA
MICIŃSKIEGO TADEUSZA
MIECHOWITY MACIEJA
MIECHOWSKA
MIECZYKOWA
MIEDZIANA
MIEJSKA
MIELECKA
MIEROSZOWSKA
MIĘDZYZDROJSKA
MIĘTOWA
MIKOŁOWSKA
MIKORY
MIKULSKIEO TADEUSZA
MILICKA
MIŁKOWSKA
MIŁOSZYCKA
MIŃSKA
MIODOWA
MIRKOWSKA
MIRTOWA
MLECZARSKA
MŁODZIEŻOWA
MŁYNARSKA
MOCHNACKIEGO MAURYCEGO
MODLIŃSKA
MODRA
MODRZEWIOWA
MOJĘCICKA
MOKRA
MOKRONOSKA
MOKRZAŃSKA
MONOPOLOWA
MONTERSKA
MORAWSKA
MORELOWSKIEGO MARIANA
MORSKA
MOSIĘŻNA
MOST BRODZKI
MOST JARNAŁTOWSKI
MOST JARNOŁTOWSKI
MOST MARSZOWICKI
MOST MA¦LICKI
MOST MUCHOBORSKI
MOST NAD KASINĄ
MOST OPOROWSKI
MOST PILCZYCKI
MOST RATYŃSKI
MOST STRZEGOMSKI
MOST ŻERNICKI
MOSTY ¦REDZKIE
MRĄGOWSKA
MROŹNA
MUCHOBORSKA
MULICKA
MURARSKA
MYDLANA
MYSŁAKOWICKA
MYSŁOWICKA

N

NA OSTATNIM GROSZU
NA POLANCE
NABIELAKA LUDWIKA
NADBRZEŻNA
NADRZECZNA
NAŁKOWSKIEJ ZOFII
NARCIARSKA
NARCYZOWA
NARZĘDZIOWA
NASIENNA
NASTURCJOWA
NIBORSKA
NIEBIESKA
NIECAŁA
NIEDŹWIEDZIA
NIEDZIAŁKOWSKIEGO MIECZYSŁAWA
NIEGOCKIEGO MICHAŁA
NIEMKIŃSKA
NIEPIERZYŃSKA
NIEPODLEGŁOŚCI
NIKLOWA
ORWESKA
NOTECKA
NOWODWORSKA
NOWOGRÓDZKA
NOWOHUCKA
NOWOSĄDECKA
NOWOTARSKA

O

OBJAZDOWA
OBODRZYCKA
OBORNICKA
OBROŃCÓW HELU SKWER
ODCINEK
ODESKA
ODKRYWCÓW
ODOLANOWSKA
ODRODZENIA POLSKI OGRODOWA
OJCA BEYZYMA
OJCÓW OBLATÓW
OKRĘTOWA
OKSYWSKA
OKULICKIEGO LEOPOLDA GEN.
OLESKA
OLIWKOWA
OLKUSKA
OLSZTYŃSKA
OŁOWIANA
OMSKA
OPŁOTKOWA
OPOROWSKA
OPPMANA ARTURA
ORKANA WŁADYSŁAWA
ORLIŃSKIEGO PŁK. BOLESŁAWA
ORNA
OSADNICZA
OSIECKA
OSIEDLOWA
OSINIECKA
OSMAŃCZYKA EDMUNDA
OSOBOWICKA
OSOLSKA
OSTOWA
OSTRĘŻYNOWA
OSTROROGA JANA
OSTROWSKA
OSTROWSKIEGO ALEKSANDRA
OSTRÓDZKA
OSTRZESZOWSKA
OTWOCKA
OTYŃSKA
OWCZARSKA

P

PALACHA JANA
PALISADOWA
PAŁUCKA
PAPIERNICZA
PAPROTNA
PARANDOWSKIEGO JANA
PARNICKIEGO TEODORA
PARYSKA
PASIECZNA
PASŁĘCKA
PAWŁOWICKA
PEDAGOGICZNA
PEŁCZYŃSKA
PERECA ICCHAKA LEJBA
PERECA PL. ICCHAKA LEJBA
PERŁOWA
PERZOWA
PERZYŃSKIEGO WŁODZIMIERZA
PETRAŻYCKIEGO LEONA
PETUNIOWA
PĘGOWSKA
PĘKALSKIEGO STANISŁAWA
PIASTÓW AL.
PIECHOWICKA
PIEKARSKA
PIELĘGNIARSKA
PIENIŃSKA
PIEPRZNA
PIERWIOSNKOWA
PIESZA
PIĘTAKA STANISŁAWA
PILCZYCKA
PILNIKARSKA
PIŁKARZY
PIŁSUDSKIEGO JÓZEFA MARSZAŁKA PLAC
PIŃSKA
PIOŁUNOWA
PIONIERSKA
PIOTRKOWSKA
PIWNIKA-PONUREGO JANA MJR
PIWOWARSKA
PLATANOWA AL.
PLESZEWSKA
PŁASKA
PŁOŃSKIEGO MICHAŁA
PŁUŻNA
PO¦WIĘCKA
PODBIAŁOWA
PODRÓŻNICZA
POLA WINCENTEGO
POLANOWICKA
POLESKA
POLKOWICKA
POLONII WROCŁAWSKIEJ
POŁANIECKA
POŁBINA GEN. IWANA
POMARAŃCZOWA
POPOWICKA
POPRZECZNA ALEJA
PORĘBSKA
POSTĘPOWA
POSTOLIŃSKA
POTOCKIEGO WACŁAWA
POTOKOWA
PÓŁNOCNA
PRACKA
PRACY AL.
PRETFICZA BERNARDA OD NUMERU 34 DO NUMERU 38
PRETFICZA BERNARDA OD NUMERU 39 DO NUMERU 53
PRĘDKA
PROMENADA
PRUSICKA
PRZEBIŚNIEGOWA
PRZECHODNIA
PRZEDSWIT
PRZEDMIEJSKA
PRZEDNIA
PRZEDWIOŚNIE
PRZEJAZDOWA
PRZELOT
PRZEMIŁOWSKA
PRZEMKOWSKA
PRZEMYSKA
PRZERWY-TETMAJERA KAZIMIERZA
PRZESIECKA
PRZESMYCKIEGO ZENONA MIRIAMA
PRZY TORZE
PRZYBYŁY MACIEJA
PRZYBYSZEWSKIEGO STANISŁAWA
PRZYLASZCZKOWA
PUCKA
PURPUROWA
PUSTA
PUSTECKA
PYRZYCKA

R

RAŹNA
RABCZAŃSKA
RACŁAWICKA OD NUMERU 49 DO NUMERU 55
RADOMSKA
RADZIONKOWSKA
RAJSKA
RAKIETOWA
RAKOWA
RATAJA MACIEJA
RATYŃSKA
RAWICKA
RĄCZA
RDESTOWA
REDYCKA
REJONOWA
RESZELSKA
REWALSKA
REYMONTA WŁADYSŁAWA
REZEDOWA
RĘDZIŃSKA
RĘKODZIELNICZA
ROSLINNA
ROBOTNICZA OD NUMERU 98 DO NUMERU 112
RODZIEWICZÓWNY MARII
ROGOWSKA
ROLNA
ROLNICZA
ROMANOWSKIEGO MIECZYSŁAWA
ROMERA EUGENIUSZA
ROSPONDA STANISŁAWA
ROWEROWA
ROŹDZIEŃSKIEGO WALENTEGO
RÓWNA
RÓŻANA
RUBCZAKA JANA
RUCIANA
RUDAWSKA
RUDZKA
RUMIANKOWA
RYBICKIEGO JÓZEFA
RYCHŁA
RYCHTALSKA( NR NIEPARZYSTE:7-9)
RYMARSKA
RYSIA
RYSKA
RYTOWNICZA
RYŻOWA
RZECZNA
RZEMIESLNICZA
RZESZOWSKA

S

SADOWNICZA
SAMBORSKA
SAMOLOTOWA
SAMOTNA
SAMOTWORSKA
SAPERÓW
SARAJEWSKA
SARBINOWSKA
SASANKOWA
SELEDYNOWA
SERBSKA
SEROWARSKA
SETNA
SEWASTOPOLSKA
SIATKARZY
SIEDLECKA
SIELSKA
SIEMIEŃSKIEGO LUCJANA
SIENNA
SIEWNASIKORCZA
SKAŁECZNA
SKARBKA FRYDERYKA
SKARBU ZAKRZOWSKIEGO
SKARŻYŃSKIEGO PPŁK. STANISŁAWA
SKOCZNA
SKOCZYLASA WŁADYSŁAWA
SKOPIJSKA
SKOROSZOWSKA
SKRZETUSKIEGO JANA
SKRZYDLATA
SKWIERZYŃSKA OD NUMERU 21 DO NUMERU 39
SKWIERZYŃSKA OD NUMERU 30 DO NUMERU 50
SŁOMIANA
SŁONECZNIKOWA
SŁONIMSKA
SŁOWACKA
SŁUPSKA
SMOCZA
SMOLNA
SNYCERSKA
SOBIESKIEGO JANA III ALEJA
SOBIESZOWSKA
SOBOCIŃSKA
SOBÓTKI
SOKALSKA
SOKOLA OD NUMERU 5 DO NUMERU 23A
SOKOLA OD NUMERU 6 DO NUMERU 14
SOLIŃSKA
SOLSKIEGO LUDWIKA
SOŁTYSOWICKA
SORKWICKA
SOSNOWA
SPACEROWA
SPAWACZY
SPIŻOWA
SPORTOWA
SREBRNY PL.
STABŁOWICKA
STACHURY EDWARDA
STAFFA LEOPOLDA
STALOWA
STALOWOWOLSKA
STANISŁAWOWSKA
STANKI JANA
STANÓW ZJEDNOCZONYCH
STARGARDZKA
STAROŚCIŃSKA
STAROBIELAWSKA
STARODĘBOWA
STAROGAJOWA
STAROGRANICZNA
STAROPOLSKA
STASZICA STANISŁAWA PLAC (NR PARZYSTE:32-50)
STEFKI KAMILA
STEROWCOWA
STOBRAWSKA
STOCZNIOWA
STODOLNA
STOKROTKOWA
STOLARSKA
STOPNICKA
STRACHOCIŃSKA
STRACHOWICKA
STRAŻACKA
STROMA
STRUGA ANDRZEJA
STRUMYKOWA
STRYJSKA
STRZEBLOWSKA
STRZEGOMSKA OD NUMERU 200 DO NUMERU 320
STRZEGOMSKA OD NUMERU 47 DO NUMERU 143
STRZELECKA
SUKIELICKA
SULEJOWSKA
SULISTROWSKA
SULMIERZYCKA
SUŁOWSKA
SWOJCZYCKA
SYCOWSKA
SYROKOMLI WŁADYSŁAWA
SZACHISTÓW
SZAFRANOWA
SZARA
SZAROTKOWA
SZARSKIEGO KAZIMIERZA WITAISA
SZCZAWIOWA
SZCZECIŃSKA
SZCZEPANOWSKA
SZCZĘSLIWA
SZCZYCIEŃSKA
SZCZYGLA
SZCZYRKI JANA
SZEWCZENKI TARASA
SZKARŁATNA
SZKLARSKA
SZKOCKA
SZKOLNA
SZLIFIERSKA
SZNIOLISA ALEKSANDRA
SZOLC-ROGOZIŃSKIEGO STEFANA
SZPACZA
SZPILKOWA
SZTABOWA OD NUMERU 2 DO NUMERU 18
SZTABOWA OD NUMERU 21 DO NUMERU 37
SZWAJCARSKA
SZWEDZKA
SZYBOWCOWA
SLAZOWA
SLĄZAKA ANIOŁA
SLEPA
SLĘZOUJŚCIE
SLĘŻAŃSKA
SLIWOWA
SLIWOWA AL.
SLUSARSKA
SMIGŁA
SNIEŻNA
SREDZKA
SRÓDLENA
SWIDROWA
SWIERKOWA
SWIEŻA
SWIĘTOCHŁOWICKA
SWIĘTOJAŃSKI PL.
SWINOUJSKA
SLĄZAKA

T

TALLIŃSKA
TAŃSKIEGO CZESŁAWA
TAPICERSKA
TARNOBRZESKA
TARNOPOLSKA
TARNOWSKA
TASZYCKIEGO WITOLDA
TATARAKOWA
TATRZAŃSKA
TCZEWSKA
TKACKA
TOKARSKA
TOLKMICKA
TORFOWA
TOROWA
TORUŃSKA
TOWAROWA
TRAKTATOWA
TRAWOWA
TRENTOWSKIEGO BRONISŁAWA
TRESKI JERZEGO
TRÓJKĄTNA
TRZEBIATOWSKIEGO WŁODZIMIERZA
TRZEBNICKA (NR NIEPARZYSTE:35-39,NR PARZYSTE:46,48-66,68-90)
TRZEBOWIAŃSKA
TRZMIELOWICKA
TURECKA
TUROSZOWSKA
TURYSTYCZNA
TWARDA
TWARDOGÓRSKA
TYLNA
TYMIANKOWA
TYRMANDA LEOPOLDA

U

UBOCZE
UDZIELI SEWERYNA
UJEJSKIEGO KORNELA
UKRAIŃSKA
ULOWA
UZNAMSKA

W

WAGONOWA
WALLENRODA KONRADA
WAŁOWA
WAŃKOWICZA MELCHIORA
WARCIAŃSKA
WARDZYŃSKICH WŁADYSŁAWA I JANA
WARMIŃSKA
WARTKA
WATOWA
WEJHEROWSKA
WEŁNIANA
WĘDKARZY
WĘDROWCÓW
WĘGLOWA
WĘGOBORSKA
WIŚLANY PL.
WIDAWSKA
WIDŁAKOWA
WIEDEŃSKA
WIEJSKA
WIELKOPOLSKA
WIELUŃSKA
WIERZCHOWICKA
WIESNIACZA
WILANOWSKA
WILCZKOWSKA
WILCZYCKA
WILGOTNA
WILGOWA
WILKSZYŃSKA
WIŃSKA
WIŚLAŃSKA
WITEBSKA
WITKOWSKA
WITOSA WINCENTEGO
WŁOSCIAŃSKA
WŁODARSKA
WOJROWICKA
WOJSKA POLSKIEGO
WOLSKA
WOŁCZYŃSKA
WOŁGOGRADZKA
WOŁODYJOWSKIEGO MICHAŁA
WOŁOWSKA
WOŁYŃSKA
WORONOWICKA
WOŹNICZA
WÓJTOWSKA
WRONIA
WRÓBLA
WRZOSOWA
WSCHODNIA
WSCHOWSKA
WYBICKIEGO JÓZEFA GEN.
WYBOISTA
WYKŁADOWA
WYNALAZCÓW
WYSŁOUCHA SEWERYNA
WYSPA RĘDZIŃSKA
WYZWOLENIA PLAC

Z

ZABŁOCIE
ZAGAJE
ZAGŁOBY JANA ONUFREGO
ZAGŁOBY ONUFREGO
ZAGONY
ZAGRODNICZA
ZAGRZEBSKA
ZAJAZDOWA
ZAJĄCZKOWSKA
ZAKŁADOWA
ZAKOPIAŃSKA
ZAKRZOWSKA
ZALESKIEGO BOHDANA
ZALIPIE
ZAŁĘŻE
ZAMOJSKA
ZAMOYSKIEGO JANA
ZAPOROSKA OD NUMERU 25 DO NUMERU 37
ZAPOTOCZE
ZAREMBOWICZA WŁADYSŁAWA
ZARZECZE
ZASCIANKOWA
ZATORSKA
ZAUŁEK ROGOZIŃSKI
ZAWALNA
ZAWOŃSKA
ZAZIĘBIE
ZBOŻOWA
ZDUŃSKA
ZEBRZYDOWSKA
ZEGADŁOWICZA EMILA
ZELENAYA TADEUSZA
ZEMSKA
ZIELARSKA
ZIELNA
ZIELONA
ZŁOCIENIOWA
ZŁOTA
ZŁOTEJ LILII
ZŁOTNICKA
ZŁOTOWSKA
ZOLI EMILA

Ź / Ż

ŹRÓDLANA
ŻARSKA
ŻEGLARSKA
ŻELAZNA
ŻERNICKA
ŻMIGRODZKA
ŻMUDZKA
ŻÓŁKIEWSKIEGO STANISŁAWA
ŻÓŁTA
ŻUBRZA
ŻURAWIA
ŻUŻLOWCÓW
ŻWAWA
ŻWIRKI I WIGURY
ŻWIROWA
ŻYWIECKA
ŻYWOPŁOTOWA

Strona główna Licytacje Wzory dokumentów Akty prawne Zakres terytorialny Linki Przepisy Kontakt RODO


Copyright © 2019, iKomornik.pl - licytacje komornicze, Wszelkie prawa zastrzeżone
Niniejsze strony mają charakter informacyjny i nie stanowią reklamy działalności prowadzonej przez kancelarię.